Mama dhe të vegjël VIP/ Të gjitha herët kur të famshmet janë kombinuar me përpikmëri me fëmijët 0 1765

Është bukur kur shohim çifte të kombinuar në mënyrë perfekte me njëri-tjetrin. Pa e kuptuar, është estetika ajo që na imponohet për të tërhequr gjithë vëmendjen e mundshme. Por, a ka më bukur se sa prindër në kombinim me të vegjëlit e tyre?Këtë herë, ne jemi ndalur tek nënat e famshme hollivudiane, të cilat kujdesen me detaje për paraitjen e fëmijëve në publik. Herë të veshura kokë e këmbë njësoj si djemtë apo vajzat, herë duke ndërthurur stilet, mamatë VIP na kanë bërë shumë herë të ndalemi tek imazhet e publikuara nga paparacët, e jo vetëm. Një ndër fotot më të famshme është ajo e Lady Diana-s dhe Princ Harry-t, ashtu sikurse pas nuk mbetet Beyonce, që dëshiron me çdo kusht ta shndërrojë Blue Ivy-n në një mini-Bey.

Kthyer në një tendencë së fundmi, duhet theksuar se një ‘mani’ e tillë është ndër më të veçantat që shohim nga personazhet e famshëm. Cila është dyshja juaj e preferuar?

Lady Diana dhe Princ Harry

 

Goldie Hawn dhe Kate Hudson

 

Kaia Gerber dhe Cindy Crawford

 

Ava Phiklippe dhe Reese Whitherspoon

 

Chrissy Teigen dhe Luna

 

Bella dhe Yolanda Hadid

 

Blue Ivy dhe Beyonce

 

Lily-Rose Depp dhe Vanessa Paradis

 

Kim Kardashian dhe North West
Previous ArticleNext Article