Edhe Nora me Elvana shoqe si gjithë të tjera, i marrin njëra-tjetrës syzet për foto 0 1159

A nuk ju ndodh dhe juve që gjithmonë një rrobë e shoqes mund t’ju pëlqejë më shumë se e juaja? Shpesh herë, kur vendosni të dilni në një party, ndonëse mund t’i keni marrë rrobat nga shtëpia juaj, gjithmonë përfundoni me ndonjë fustan të shoqes? Me siguri që po.Por mos u shqetësoni. Nuk ndodh vetëm me ju, por edhe me VIP-AT, konkretisht me Elvanën dhe Norën.  Dy bukuroshet e showbizit shqiptar, janë në një festë së bashku dhe në fotot apo video që ka ndarë Elvana në profilin e saj në Instagram, shohim Norën teksa pozon me syzet e mikeshës së saj. Është thjesht sa për një foto, se në postimin e radhës i ka sërish Elvana.

Ndonëse janë të njëjtat syze, duken kaq ndryshe tek të dyja.

Nuk e dinim që Elvana dhe Nora ishin shoqe shumë të mira me njëra-tjetrën. Ja dhe këtë e mësuam këtë të diel.

Previous ArticleNext Article