Me këto 10-fustane do të dukeni njësoj si Meghan Markle nuse

Fustanet e Meghan Markle në ceremoninë e martesës së saj me Princin Harry kanë qenë kryefjala e diskutimeve këtë fundjavë. Nëse ju bëni pjesë në atë kategori vajzash që ju pëlqeu Meghan dhe do të donit shumë që të kishit dhe ju një fustan të tillë në ditën tuaj të madhe, ne ju vijmë në ndihmë me 10 modele të cilat janë imitime tejet interesante të fustanit të nuses së princit Harry. Ju nuk do të martoni Harryn, por me këto modele me siguri do të dukeni si princeshë. 

Previous ArticleNext Article