Me portret të lodhur, flokë të çrregullta dhe korsenë veshur, Chrissy Teigen poston foton e ‘vërtetë’ se si duket ajo vetëm pak ditë pas lindjes

Modelja e famshme sapo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë. E krahas kënaqësisë  që me siguri po përjeton, Chrissy Teigen na ka treguar nëpërmjet një fotoje një të vërtetë të vështirë që kalojnë nënat e reja. Me portret të lodhur, flokë të çregullta dhe me korsenë veshur, teksa mban në krah të voglin Miles Theodore Stephens, bukuroshja ka guxuar duke ndarë me ndjekësit e saj realitetin në të cilin ndodhet. Teigen dhe bashkëshorti John Legend kanë ndërkohë edhe një vajzë 3-vjeçare Luna. 

 

Previous ArticleNext Article