U duk sikur Meghan ishte ‘acqua e sapone’, por as që ju shkon në mend sa ka kushtuar grimi i saj ditën e dasmës

Meghan Markle kurorëzoi dashurinë e saj me Princ Harry këtë të shtunë. Një grim fare i lehtë, aq sa qukat dhe ndonjë rrudhë e vogël në fytyrën e Meghan mund të dalloheshin lehtësisht, bënë që shumë prej komentuesve nëpër rrjetet sociale të pyesnin nëse nusja kishte bërë në të vërtetë grim, apo jo. Duket se pavarësisht pamjes  tejet të thjeshtë të Meghan, për grimin dhe flokët e saj është paguar një faturë aspak modeste. Make-up dhe flokët e Dukeshës së Essex sipas Vogue, kanë kushtuar plot 18 mijë paund.Previous ArticleNext Article