Po, edhe e dashura e Ronaldo-s ka celulit dhe as nuk e shqetëson aspak kjo gjë! 0

Ata mirëpritën vajzën e tyrë, Alana Martina gjashtë muaj më parë, pas vetëm një viti së bashku.

Legjenda e futbollit, Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij, Georgina Rodriguez duken ende një çift shumë i dashuruar, që nuk ngurojnë ta shprehin dashurinë e tyre edhe në publik. 33-vjeçari dhe partnerja e tij 24- vjeçare na treguan trupat e tyre në Ibiza, teksa putheshin dhe përqafoheshin në ujë.

Ndonëse, nuk ka shumë që ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë, modelja dukej në formën e saj më të mirë, edhe pse në disa foto, celuliti në pjesën e kofshës është i dukshëm. Po, edhe e dashura e Ronaldo-s, ka celulit dhe as nuk e shqetëson aspak kjo gjë.

Previous ArticleNext Article