Ekskluzive: konfirmohet për Bordo, Alfio dhe Indriti sezonin tjetër në Tv Klan

Ata kanë një minutash kushtuar gatimit në In Tv, por duket se për kuzhinierët simpatikë Alfio dhe Indrit këto do të jenë ditët e fundit që do të na përshëndesin nëpërmjet këtij ekrani. Dyshja simpatike do të shfaqet shumë shpejt në një tjetër ekran dhe pikërisht  në Tv Klan.

Burime shumë të afërta me djemtë kanë konfirmuar për Bordo, se shumë shpejt çunat karizmatikë të kuzhinës, do të vijnë me një tjetër projekt, në një tjetër ‘kuti magjike’ televizioni. Ende nuk dihen detaje rreth programit, që ato do të moderojnë, por dimë të themi me siguri që djemtë do t’i sjellin programacionit te Tv Klan një ‘gatim’ ndryshe. 

Previous ArticleNext Article