Armina Mevlani zbulon  fustanin e saj të nusërisë

 Verën e ardhshme, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. Edhe pse ka edhe 1 vit kohë, bloggerja ka filluar të merret që tani me detajet e dasmës, madje duket se ajo ka zgjedhur edhe modelin e fustanit që do të mbajë kur të vishet nuse.

 

 

E ftuar në Top Shoë, Mevlani zbuloi se si e mendon ajo veten nuse, dhe cili është stili i fustanit që ajo me gjasa do të mbajë në ditëne  e saj të madhe. “Më pëlqen shumë modeli që veshi aktorja amerikane Grace Kelly në dasmën e saj me Princin Rainer të Monakos. Nuk e di a do më përshtatet por do ta provoj”, është shprehur Armina. Sa i përket grimit bukuroshja tha se do të jetë një grim i lehtë, por jo aq i lehtë sa ai i Meghan Markle, e cila Arminës nuk i ka pëlqyer aspak.

 

 

Previous ArticleNext Article