Blendi Fevziu tregon koston e udhëtimeve të tij dhe nuk është aspak si mendoni ju 0 1022

Nëse nuk do të ishte moderator, jemi të bindur që Blendi Fevziu do ta shikonin me valixhe në dorë sa një aeroport në tjetrin. Ai udhëton shumë, dhe gjithnjë zgjedh destinacione që nuk janë të shkelura nga pjesa më e madhe e popullisisë dhe gjithashtu që kanë shumë histori.Moderatori ka postuar një fotot të vjetër në rrjetet sociale, të rreth 2 viteve më parë nga Petra në Jordani. Një nga komentueset e ka pyetur Blendin se sa mund të kushtojë, përafërsisht një vizitë në këtë qytet dhe ai nuk ka ngurur që t’i ktheje përgjigje, pasi edhe vetë natyra e pyetjes  ishte pa qëllim dashakeqës.

Komentuesi: Ajo që më intereson janë shpenzimet përafersisht sa është të qëndrosh në Petra për vizitë

Blendi: Ështe problem viza. Shpenzimet janë fare modeste. Më lirë se në Shqipëri.

Blendi Fevziu është i apasionuar pas eksplorimit të vendeve të reja, por ajo që është më e veçanta është se nuk shpenzon shumë para.

Previous ArticleNext Article