Merr fund lidhja! Bella Hadid i gjen foto “hot” Selenës, The Weeknd refuzon t’i fshijë

Ashtu siç pritej.

Ribashkimi i Bella Hadid dhe The Weeknd nuk zgjati shumë. Sipas “Gossip”, modelja e njohur i ka gjetur The Weeknd disa foto “hot” të Selena Gomez në celular. Një gjë e tillë, nuk është pritur aspak mirë nga Bella, e cila, sipas po të njëJtave burime, i ka dhënë fund menjëherë lidhjes së saj.“Bella i ka kërkuar The Weeknd që ti fshijë foto. Ai ka bërë rezistencë në fillim, por më pas është dorëzuar dhe i ka fshirë. Kjo gjë nuk i ka pëlqyer Bella-s dhe për të arsye ai i ka dhënë fund menjëherë marrëdhënies së saj”, tregon burimi.

Teksa ne prisnim që çifti të na konfirmonte se ishte rikthyer në krahët e njëri-tjetrit, marrëdhënies së tyre i erdhi fundit, dhe sërish shkaktare për këtë, ndonëse pa qëllimin e saj është Selena Gomez. Shumë e kanë krahasur këtë ribashkim me atë të Selena Gomez dhe Justin Bieber, dhe mesa duket fundi është i njëjtë.

Çifti u pa duke u puthur dhe shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit në festivalin eKanës, por mesa duket kjo lumturi ka zgjatur shumë pak.

Previous ArticleNext Article