Vetëm për 39 paund, këtë verë do të vishni Meghan dhe Harry në plazh 0

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe! Dasma e vitit do të përdoret nga industria e modës, për të gjeneruar kështu të ardhura të majme. Princ Harry dhëndër dhe Meghan Markle nuse janë printet që janë përdorur së fundmi në rrobabanjot, që me siguri do të vishen në masë këtë verë. Firma prodhuese i ka çuar një palë të tilla si dhuratë edhe në pallatin mbretëror, por nuk dimë të themi nëse këto bikini do të jenë pjesë e garderobë verore të çiftit të ri mbretëror.

Previous ArticleNext Article