Foto e Era Istrefit pushton New York-un

 

Për herë të parë në historinë e futbollit, këngën zyrtare të kampionatit më të rëndësishëm të këtij sporti, do ta këndojë një shqiptare. Me siguri do të mbetet një bashkëpunim historik ky i Era Istrefit me Will Smith dhe Nicky Jam, të cilët do të këndojnë së bashku “Live It Up” në çeljen e Botëror 2018 ne Rusi. Për rreth një muaj, këngëtarja shqiptare do të dëgjohet në çdo cep të globit dhe kjo po që është arritje dhe sukses.Era ka ndarë me njekësit e saj në instagram një foto në të cilën shihet reklama e këngës “Live It Up” me foton e tre protagonistëve, në monitorin gjigand të “Times Square”. Këtë monitor e zënë vetëm yjet më të rëndësishëm të botës, ndaj le të themi që Era ia doli. Tani më shumë se kurrën Era Istrefi e ka marrë rrugën drejt suksesit dhe padiskutim që pas kësaj nuk ka më kthim pas.

Previous ArticleNext Article