Enada At’Nikolla “këmbëmbarë” për RedBull, fiton Formula 1 në Montecarlo

Daniel Ricciardo, piloti australian i RedBull, ka fituar garën për çmimin e madh të Montecarlos, duke lënë pas, Sebastian Vettelin dhe Lewis Hamiltonin. Ashtu sikurse gjithmonë, një vëmendje jo pak të madhe nga mediat tërheq jo vetëm podiumi i fituesve, por edhe VIP-at që marrin pjesë në këtë garë.

Red Bull Pit Stop 👍👌

A post shared by Enada At’Nikolla Atelie (@enadaatnikolla) on

Këtë vit, në mbështetje të RedBull ishte edhe sitlistja shqiptare Enada At’Nikolla, bashkëshorti i së cilës ka ekskluzivitetin e kësaj pije energjike në Shqipëri dhe mesa duket prania e saj i ka sjellë fat skuadrës së RedBull. Enada ka ndarë më miqtë e saj në rrjetet sociale disa foto dhe video duke nisur që para fillimit të garës e deri tek “afterparty” ku po festohej Kupa e fituar.Red Bull Winner ❤👍👌💪

A post shared by Enada At’Nikolla Atelie (@enadaatnikolla) on

Daniel Ricardo on Pool 💪

A post shared by Enada At’Nikolla Atelie (@enadaatnikolla) on

Sigurisht nuk mund të mungonte një video edhe me kampionin.

Red Bull Energy Station SKY BOX 👌

A post shared by Enada At’Nikolla Atelie (@enadaatnikolla) on

Që nga debutimi i tyre në vitin 2005, RedBull ka pasur një udhëtim të mrekullueshëm ku kanë fituar katër tituj të njëpasnjëshëm botëror dhe më shumë se 50 fitore në garë.

Previous ArticleNext Article