“Shko lahu”! Gazetari ofendon këngëtaren e famshme! 0

Një gazetar i BBC, duket se i ka tejkaluar normat e komunikimit me këngëtaren Taylor Swift. Teksa e ka pritur ne prapaskenë, pasi ka performuar Taylor ka djersitur, dhe  gazetari Greg James fare pa të keq i ka thënë se ajo duhet të lahet, sepse mesa duket mbante erë. Për habinë e të gjithëve, këngëtarja e ka marrë me shumë sportivitet këtë ofendim të James, duke ia kthyer me të qeshur se ai ka të drejtë, ajo duhet të lahet. Por ndryshe nga Taylor, rrjeti është vërsulur me një lum ofendimesh ndaj gazetarit, pasi sipas komentuesve ai u tregua shumë i hidhur. Në fund, të fundit njeri është dhe Swift dhe djersin si gjithë të tjerët.

Previous ArticleNext Article