Kiara Tito dhe Butrint Imeri janë rikthyer bashkë? Ky veprim na bëri të dyshojmë

Ishin një nga çiftet më të komentuar të showbiz-it shqiptar. Të dy të rinj, të bukur, me karrierë në ngjitje, formonin atë që ne në ditët e sotme i quajmë “couple goals”. Por në një kohë që prisnim që ta konfirmonin lidhjen e tyre, ato u ndanë. Nuk i pamë më baskë në krahët e njëri-tjetrit, por gjithashtu e kuptuam një gjë të tillë edhe nga deklaratat e Kiarës teksa ishte e ftuar në “Pop Culture”.

Mirëpo duket se gjërat kanë marrë një tjetër rrjedhë në marrëdhënien e tyre. Duket se çifti është rikthyer në krahët e njëri-tjetrit. Sot ju e dini që Instagrami është shndërruar në një burim informacioni shumë të rëndësishëm, dhe pas ndarjes Butrinti dhe Kiara nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale, por tashmë janë sërish miq në rrjetet sociale.

Mesa duket gjërat janë qartësuar dhe ne jemi shumë të lumtur për këtë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article