FOTO/ 45 të ftuarit VIP që morën pjesë mbrëmë në eventin e “Class”

Ndryshe nga ajo se çfarë është parë vitin e kaluar, përveç brandeve ndërkombëtare të fustaneve të nusërisë, për herë të parë, nën etiketën “Class AV” është prezantuar pasditen e djeshme koleksioni ‘Made in Albania’ nga stilistja Livia Myftari.

Me dhjetra të ftuar, në një prej hoteleve në periferi të Tiranës personazhet e njohur të showbizi-it shqiptar, duke iu përmbajtur kodit të veshjes, mbushën ambientin e dekoruar nga “Class”. Bordo si gjithmonë ishte aty dhe ju sjell nëpërmjet fotove të gjithë VIP-at që ishin të pranishëm në “Class Fashion Show”. Cilët ishin? Çfarë veshën? Si u krehën? Si u grimuan?…Shuani kureshtjen, nëpërmjet fotove ekskluzive nga Bordo.

 

 

 

Previous ArticleNext Article