Këtë fustan “magjik” mund ta vishni 4 herë gjatë pushimeve, dhe askush s’do e vërë re!

Për çdo vajzë, procesi i paketimit të rrobave që do të marrë me vete për pushime, shoqërohet edhe më mërzitje. Dhe e dini përse? Sepse padyshim, të ishte në dorën tonë do të merrnim të gjithë gardërobën, por kjo është e pamundur.

Nisur nga kjo dëshirë e vajzave, Mara Hoffman ka krijuar fustanin magjik, mund ta vishni në katër forma të ndryshme dhe askush nuk do ta vërë re. Mjafton të fusni në valixhe këtë fustan dhe katër ditë të pushimeve e keni zhdukur nga vetja, pyetjen e mërzitshme që ia bëjmë gjithmonë vetes kur na duhet të dalim; çfarë do të vesh?Fustan

Fund

Kimono

Me një bluze me mëngë të gjata

 

Previous ArticleNext Article