Sondazh: Cila nga VIP-at ishte veshur më bukur në “Class Fashion show 2018”? 0

“Class Fashion show 2018”, një nga ngjarjet më të rëndësishme të modës në kryeqytet bëri bashkë rreth 400 personazhe VIP.

Të gjithë të kuruara me detaje, për t’iu përshtatur sa më mirë këtij eventi madhështor organizuar nga Alketa Vejsiu. Kodi i veshjes ishte i përcaktuar që në ftesë; ngjyra e bardhë, e zeza, roza dhe ngjyrat nude, kod i cili ishte respektuar nga pjesa më e madhe e të ftuarave, megjithëse kishte dhe disa prej tyre që nuk i kishin qëndruar strikte.

Fotografi i Revistës BORDO ishte i pranishëm në këtë mbrëmje duke na sjellë të gjithë VIP-at e pranishëm. Ne po hapim një sondazh ku ju ftojmë të votoni për personazhin që mendoni se është veshur më bukur.

Previous ArticleNext Article