Burri i ardhshëm i Afërditës i ka dy fjalë për festën e saj të beqarisë!

Këto ditë nuk duhet ta shihni për pak kohë Instagramin e Afërdita Dreshaj. Bukuroshja është zhvendosur me shoqet e saj në Las Vegas, për festën e beqarisë dhe modelja bukuroshe ka ndarë me ne pothuajse çdo moment nga kjo superfestë.Kur flisnin për festa beqarie, është ai imazhi që shohim në filma; striptista, alkool, “harbim” në të tërë kuptimin e fjalës dhe “po” kështu është dhe festa e Afërditës”.

Shpesh, këto festa nuk bëhen, sepse partnerët respektivë janë xhelozë, por nuk ka ndodhur e njëjta gjë me sportistin, çek, Jakubin, bashkëshortin e ardhshëm të modeles, i cili nuk ka nguruar edhe t’i komentojë në foto.

“Foto e bukur”, i ka komentuar ai Afërditës.

Previous ArticleNext Article