“E kam pasur kompleks gjithë jetën”, Çiljeta bën një ndryshim në fytyrë! 0

Çiljeta bën diferencën nga VIP-at e tjerë!

Shumica e tyre kanë ndryshuar drastikisht në pamje dhe kjo falë ndërhyrjeve kirurgjikale, por kur pyeten nëse kanë bërë operacione, i mohojnë. Mirëpo, këngëtarja ka zgjedhur që të jetë shumë e sinqertë me fansat e tij! Në fillim, ajo pranoi se kishte rimodeluar hundën, më pas zvogëlimin e gjoksit, e ndërsa tani ka ndarë me ne një nga komplekset më të mëdha që e ka shoqëruar gjithë jetës, ndonëse ne nuk e kishim vënë aspak.

“Të gjithë do të pyesni përse vazhdoj të bëj trajtime estetike kur nuk më nevojiten ? Ne fakt gjithmon e kam pasur kompleks me veten time mjekren e vogel edhe pse miqt apo njerzit e dashur me thonin “je super”ca mjekre thua mos e bej,un gjithmon sa her dilja perpara pasqyres i thoja vetes ahhhh te kisha ta beja kte mjekren icik, mirepo kur mendoja sa e frikshme dhe e veshtire eshte operacioni ne kocke hiqja dor gjithmon nga fiksimi im.Mirepo gjithmon kërkoja perfeksionin për shëndetin dhe pamjen e jashtme ndaj zgjodha trendin me te fundit sot per sot ne te gjithe boten pa nderhyrje kirurgjikale dhe jam shum e lumtur sepse ndihem shum mir me veten time sepse ne fund te fundit ajo esht gjeja me kryesore te ndihemi mire me veten ton. ‘ ka shkruar Çiljeta në postimin e saj ku bën publike ndryshimin e saj  më të ri”, shkruan ajo ne rrjetet soaciale.

Të gjithë do të pyesni përse vazhdoj të bëj trajtime estetike kur nuk më nevojiten ? Ne fakt gjithmon e kam pasur kompleks me veten time mjekren e vogel 😅edhe pse miqt apo njerzit e dashur me thonin “je super”ca mjekre thua mos e bej,un gjithmon sa her dilja perpara pasqyres i thoja vetes ahhhh te kisha ta beja kte mjekren icik 😂😂mirepo kur mendoja sa e frikshme dhe e veshtire eshte operacioni ne kocke hiqja dor gjithmon nga fiksimi im.Mirepo gjithmon kërkoja perfeksionin për shëndetin dhe pamjen e jashtme ndaj zgjodha trendin me te fundit sot per sot ne te gjithe boten pa nderhyrje kirurgjikale🤗🤗dhe jam shum e lumtur sepse ndihem shum mir me veten time sepse ne fund te fundit ajo esht gjeja me kryesore te ndihemi mire me veten ton 😍 Këtë herë zgjodha më të mirët në Shqipëri – La Clinique de Paris Tirana. @la_clinique_de_paris_tirana E para klinikë mjeksore anti aging e bazuar në terapinë e qelizave staminale. Jo vetëm Kim Kardashian ka mjekun e saj anti aging, unë në Shqipëri kam zgjedhur ti besoj Dr.Sava Knezevich @dr_savaa në La Clinique de Paris Tirana 🙂

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Previous ArticleNext Article