Telenovela Kiara-Butrint vijon…Moderatorja mohon gjithçka: S’jam unë në foto! 0

Dhe telenovela Kiara Tito dhe Butrint Imeri vijon sërish! Një “follow” që i kishin bërë njëri-tjetrit në Instagram, ngriti dyshimet se ata ishin rikthyer në krahët e njëri-tjetrit. Pak ditë më vonë, një foto e të dyve publikuar në mediat e ndryshme, ndonëse me kurriz, sikur konfirmoi dyshimet tona. Por mesa duket jo.

Kiara dhe Butrinti nuk janë bashkë dhe këtë na e konfirmoi vetë moderatorja. E pyetur nga mikrofoni i “Jo vetëm Modë”, lidhur me foton, Kiara e ka mohuar që të jetë ajo.

“Jo nuk jam unë në atë foto”, u shpreh ajo.

Kiara dhe Butrinti nuk e kanë pranuar kurrë që ato janë bashë, ndonëse fotot që janë sjellë nga paparacët na tregonin të kundërtën. Ndoshta dhe kësaj here Kiara po përpiqet që të fshehë të vërtetën…

Previous ArticleNext Article