Rita Ora toples në plazh, i dashuri i saj e sheh plot adhurim!

Pas koncerteve shumë të suksesshme në Shqipëri dhe Itali, Rita Ora ka marrë disa ditë pushime me partnerin e saj të ri, Andrew Watt. Këngëtarja është duke shijuar plazhet e bukura të Toscanas.

Ditën e sotme, ajo është fotografuar nga paparacët në disa momente paksa të sikletshme. Bukuroshja 27-vjeçare ishte duke ndërruar reçiptetat e pa shqetësuar nga sytë që mund ta shikonin, e ndërsa i dashuri i saj po e shihte me shumë adhurim gjoksin e saj.

Rita është vendosur së fundmi në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të deklaratës së saj ku rrëfeu se ishte biseksuale. Kënga e saj e fundit është “Girls”, ku trajtohet pikërisht kjo teme e ku shfaqet duke u puthur me Cardi B.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article