E prisnim! Luana Vjollca (s)flet për jetën e saj private!

Që Luana është shumë hermetike për jetën e saj private, këtë tashmë e dimë.

Ndonëse është një personazh që është e pamundur që qoftë një ditë të mos lexojmë ndonjë lajm për të, por aspak për jetën private.Ajo ka qenë e ftuar mbrëmjen e sotme tek “Xing Me Ermalin“, ku është ndalur të flasë për jetën e saj përtej ekranit, për babain që e ka humbur kur ishte vetëm 12 muajshe, e ndërsa kur u pyet për partnerin, sërish nuk tha asgjë. Ajo tha dicka, por asgjë që mund të na thoshte dicka më shumë.

“Ti e di shumë mirë sa dua unë ta ruaj me fanatizëm këtë pjesë të jetës sime. E kuptoj që jam personazh publik, por kam shumë dëshirë ta kem private…”

Pavarësisht se ajo nuk e konfirmoi dhe as e mohoi, fotot e saj me Krenar Cocajn, na kanë zbuluar tashmë gjithcka.

Previous ArticleNext Article