Sa e zgjuar Luana, zbulon sekretin e Marinës, por jo të sajin! 0 1755

E kanë paralajmëruar prej ditësh. Kjo puntatë e “Xing me Ermalin” do të jetë “zjarr”, siç është edhe vetë Luana. Bukuroshja duket se do të rrëfehet për jetën e saj personale, për të cilën është aq hermetike, e ku pavarësisht lajmeve të shumta që qarkullojnë për të, Luana zgjedh që të mos konfirmojë, por as të mohojë asnjërin prej tyre.Megjithatë, ajo ka zbuluar një sekret, mirëpo jo për veten e saj, por për Marinën. Moderatorja seksi ka zbuluar se kur Marina ishte e vogël, ka rrahur shumë çuna…paksa e vështirë për ta besuar. Marina? Kjo vajza e ëmbël dhe e buzëqeshur që njohim ne? Nuk ka mundësi…

“Kur ishte e vogël, Marina ka rrahur djem”, si për të trembur Ermalin që të mos ta ngacmnte shumë. Sa motër e “mirë” Luana, tregon sekretet e Marinës, jo të sajat.

Nesër një emision eksploziv me @luanavjollca 💥🌡🔥😍 Special Guest Bujar Qamili

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Previous ArticleNext Article