Pas vetëm 1 muaj lidhje, fejohet këngëtarja e njohur!

Kur ajo shpalli ndarjen nga i dashuri i saj Mac Miller një muaj më parë, fancat e Ariana Grandes u pikëlluan. Por, pas shiut lind dielli dhe për këngëtaren e famshme, duket se ‘dielli’ mban emrin Pete Davidson.

Çifti ka vetëm një muaj që janë lidhur, mesa duket ata janë gjendur aq mirë në shoqërinë e njëri tjetrit, sa kanë vendosur të fejohen. Sipas një burimi për “Us Weekly” ata Arjana dhe Pete janë shumë të dashuruar dhe ata kanë prezantuar edhe prindërit.

Epo urime çiftit.

 

Previous ArticleNext Article