Trashëgimtarja e ‘Top Channel’ ka një mesazh!

Trashëgimtarja e Top Channel dhe njëkohësisht blogerja e njohur e modës, Lori Hoxha, tërhoqi vëmendjen me një postim në Instagramin e saj.

Lori ka zgjedhur Instastory-n për të përcjellë një mesazh dhe mesa duket ka gjetur këtë mënyrë për ta çuar në veshin e duhur, në rastin e këtij postimi “ në sytë e duhur”.“If you ever see somebody standing next to me, know that they’re better than me at something”. Një dedikim për ndjekësit ose ndoshta një mesazh për dikë në veçanti që mund të ketë bërë një koment të pahijshëm për miqtë afër saj.

Sidoqoftë, mesazhi është i bukur cilado qoftë arsyeja pas tij. Lori na tregoi edhe një herë ndjeshmërinë dhe vlerësimin për njerëzit e dashur.

Previous ArticleNext Article