Bukuroshja Ramosaj ndan sekretin me ne, tregon vendin e saj të preferuar! 0

Bukuroshja Argjentina Ramosaj me anë të një fotoje në Instagramin e saj ndan me të gjithë ndjekësit një nga vendet e preferuara. Në fakt na e bëri zili. Sapo ta shikoni do ta fusni në listën e vendeve për të vizituar. Pamja që përcjell fotoja është mahnitëse.

 

Këngëtarja bukuroshe duket perfekte, teksa pozon dhe na prezanton një pamje mjaft relaksuese, që ndodhet as më shumë e as më pak, sesa në Rugovë, Pejë.

Postimi i Argjentinës ka marr plot pëlqime dhe komente që nuk komplimentojnë vetëm bukurinë e saj, por edhe bukurinë e vendit ku ndodhet.

Ja vlen të bëjmë një vizitë atje, me siguri që të gjithë do të dukemi kaq bukur sa Argjentina, kur të pozojmë pranë një vendi të tillë.

Previous ArticleNext Article