Florian Binaj siç nuk e keni parë asnjëherë! Nis moderimin në një tjetër ekran!

Aktori i Portokalli, ka marrë një oferë tejet interesante këtë fillim ethesh të Kampionatit Botëror.Sipas blitz. al Florian Binaj do të moderojë krah dy bukurosheve Hygerta Sako dhe Eriona Sulejmani. Treshja është menduar nga drejtuesit e TVSH, si strategji e mirë, për të fituar audiencën e sportdashësve, por jo vetëm këtë muaj të ethshëm të kampionatit.

Nuk e dimë nëse moderimi bën pjesë në ambiciet e reja te Florit, por të paktën për një muaj ai do të mbajë frenat e një emisioni dhe ne jemi gjithë kuriozitet si do gjendet ‘polici’ i Portokalli në këtë arenë të re.

Previous ArticleNext Article