I dashuri tradhëton Dua Lipën, në mënyrën më të keqe të mundshme! 0 1414

Ajo është në momentin më të mirë të karrierës së saj, por duket se nuk mund të themi të njëjtën gjë për jetën private.Dua Lipa është tradhëtuar nga i dashuri i saj Isaac Carew. Modeli është kapur mat në një prej clubeve të Londrës, teksa përkëdhelej me një tjetër vajzë. Ajo që e bën edhe më të shëmtuar këtë tradhëti është fakti se në sfond, teksa Isaac dhe vajza misterioze kërcenin, luhej kënga e Dua Lipas.

Ka tradhëti e tradhëti, por ky i modelit ndaj këngëtares me origjinë shqiptare, duhet t’i dhembë me siguri Duas.

Previous ArticleNext Article