Anxhelina Hadërgjonaj foto hot, provokon me gjoksin!

Angelina Hadergjonaj momentalisht po jeton në Los Angelos, për të vijuar me studimet atje.  Sa i përket karrierës së bukuroshes është thënë herë pas here që ajo po tenton të hyjë në tregun muzikor amerikan, por deri tani nuk kemi asgjë konkrete.

Vetëm pak minuta më parë Anxhelina ndau me ndjekësit e saj në instagram disa foto në të cilat duket tmerrësisht seksi. Krejt e ‘bronzuar’, e veshur me një palë bikini në ngjyrë gold të cilat bukuroshja si për t’i shtuar edhe më notat e nxehta fotove, i kishte zgjedhur një apo dy masa më të vogla, duke bërë që lehtësisht të dallohej edhe gjoksi. Me flokët të bëra gërsheta dhe të kapura bisht, Angelina duket tejet sensuale.

Nuk e dimë nëse këto foto janë realizuar për ndonjë projekt të mundshëm, apo thjesht për qejfin e të voglës së familjes Hadërgjonaj!

Previous ArticleNext Article