Thekët, dekor i çdo veshjeje këtë verë 0

Tendenca e ngjyrave u zbulua herët që do pushtonte garderobën këtë sezon, por thekët u shfaqën së fundi si surprizë e këtij sezoni.

Blogerët dhe stilistët po shfaqin çdo ditë e më shumë thekët si aksesor i fustaneve, xhinseve, pantallonave të shkurtra deri dhe te sandalet e shapkat. Tani na u thjeshtësua goxha puna për të qenë trendy, çdo veshjeje ekzistuese, shtoi ca thekë të stilit personal, dhe ja ku u bëmë pjesë e modës së momentit.

Bordo ju prezanton disa nga veshjet ku ato qëndrojnë mësë miri!

 

 

 

Previous ArticleNext Article