Dafina Zeqiri “djeg” Instagramin!

Që nga paraqitja e saj e parë në skenë, ajo arriti të bëhet njëra ndër këngëtaret më të famshme e të dashura për publikun.  Këngëtarja Dafina Zeqiri e cila është përfolur jo pak për stilin e saj joshës dhe po aq të veçantë, sot ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram foto të nxehta e veshur me rroba plazhi të zeza. Nëpërmjet fotove të sa hot, Dafina sapo tërhoqi vëmendjen e fansave, duke lancuar kështu se edhe projektin e saj të radhës. Dafina Zeqiri ka zbuluar se së shpejti vjen në treg me këngën e re që duket se do jetë zjarr “Fuego”

Previous ArticleNext Article