Rike Roci “Insta-sherr“me Eva Muratin 0

Janë të dyja bukuroshe, por rivaliteti femëror nxjerr krye duket në çdo situatë. Trajneri i Liverpool-it,  Jurgen Klopp  postoi jo më larg se një ditë më parë foton e famshme të ish-banores së “Big Brother” dhe shqiptares tjetër Irid Oxa duke bërë shenjën e shqiponjës në stadium, shoqëruar me mesazhin: “Kjo është arsyeja përse na mungon Shqipëria në Kupën e Botës!“.

 

Eva Murati e hodhi këtë postim në Instragram duke shpotitur: “Nuk di ta marr për kompliment apo…”!

Rikja nuk la pa iu përgjigjur po përmes të njëjtës platformë sociale.

T`i themi shoqes E.M të Tringut ( tani e zbulova se kush është)  që për kompliment duhet ta marrë atë foton time që ka publikuar në story-n e saj. Unë për vete, nëse shoh një femër të mirë dhe të bukur më bëhet qejfi!

Previous ArticleNext Article