Vajza, këtë verë nxirrni këmbët! 0

Është verë, është koha e pantallonave të shkurtra dhe po të nisemi nga Bella Hadid, e kemi dhe ngjyrën e preferuar: të bardha. Supermodelja I kombinon me cizme, ama në ditët e nxehta mbase jo të gjithë do t`I hynin një aventure të tillë. Bella I lejon vetes edhe një bluzë të shkurtër të ngjitur pas trupit, po këtë në fund të fundit edhe ne mund ta bëjmë, apo jo.

 

Në vazhdim, është e zeza që të nxjerr në cdo rast nga situata dhe xhinset përherë “in“.

Një kombinim më I guximshëm I pantallonave të shkurtra të zeza do të ishte me corape deri tek kyci dhe këpucë me taka. E thamë, I guximshëm!

Do të jeni mirë edhe me stilin sport, por gjithmonë me një bluzë te shkurtër që lejon të ekzspozohet pak barku.

Të gjërat e të rehatshmet janë gjithashtu në listë, ashtu si dhe ato më të sofistikuarat që mund t`I mbani edhe në një koktejl!

 

Me kuadrate dhe stil retro, as këto pantallona nuk do t`ju lënë në baltë, e garantuar!

 

 

 

Previous ArticleNext Article