Galeri / Ja çfarë dizajni është trendi për veshjet e verës këtë vit! 0

Koleksioni i veshjeve pranverë 2018 kishte mbizotëruese lulet në të gjitha ngjyrat, llojet, madhësitë dhe në çdo lloj veshjeje. Mesa duket vera 2018 i harron lulet, ajo ka më shumë qejf frutat.

Ju prezantojmë më frutin e preferuar të botës së modës për këtë vit, qershitë!

Nuk ka rëndësi se çfarë keni veshur, një bluzë me mëngë të shkurta apo një fustan mbrëmjeje! Ju nuk duhet të harroni qershitë!

Nëse vendosni të dukeni trendy këtë verë atherë e keni zgjidhjen, çdo gjë në garderobën tuaj duhet të ketë patjetër ketë frut fashionist!

 

Gjysma me pika dhe gjysma me qershi, këtë bluzë mund ta vishni kudo!

 

Një aksesor perfekt për këtë verë, e bukur, praktike dhe moderne!

 

Këto janë dy në një. Bikinit më në modë të momentit dhe dizanji më i preferuar! Do të dilni patjetër të fituara!

 

Një fustan i shkurtër është gjithmonë i domosdoshëm. E vishni në plazh ose netëve shumë të nxehta të verës.

 

Këto lloj sandalesh i shtojnë bukurinë gjithçkaje!

 

Një fustan i tillë ose diçka e ngjashme me të do të ishte perfekt dhe do t’ju tregonte shumë elegante dhe femërore.

 

Nëse doni të jeni super moderne dhe të merrni sa më shumë like në llogarinë tuaj në Instagram keni nevojë patjetër për një çantë të tillë!

 

Pantallonat e shkurtra xhins janë gjithmonë në modë, por nëse janë dhe të qendisura atherë ju jeni në majë!

 

Shapkat nuk janë vetëm në modë, por janë edhe shumë praktike. Një detaj i vogël si kjo qendisje me temina dhe keni gjithçka që ju duhet!

 

Një fustan i tillë është i rehatshëm, i bukur dhe i përshtatshëm edhe për në punë.

 

Kjo këmishë me jakë të theksuar është e domosdoshme për verën, prerja e saj ju tregon shumë sensuale.

 

Previous ArticleNext Article