Nicole Kidman një urim special për dashurinë e saj

Aktorja e famshme e Hollywoodit, Nicole Kidman, dhe burri i saj, këngëtari australian, Keith Urban, kanë festuar sot 12-vjetorin e martesës.

Nga martesa e tyre ata kanë dy fëmijë dhe duken më të lumtur se kurrë krah njëri-tjetrin.

Sot aktorja Kidman, me melankolinë që e karakterizon, ka zgjedhur të urojë bashkëshortin nëpërmjet një video të postuar nga dita e tyre e dasmës në kishë.

“Kur kujtoj atë ditë 12 vjet më parë në kishën në Manly, Australi. ende e ndjej sikur ishte dje. Jam një grua me fat. Urime përvjetorin zemër”, ka shkruar aktorja në Instagram.

Previous ArticleNext Article