Armina Mevlani largohet nga shiu, foto me bikini 0

Shiu jashtë me gjyma po për Armina Mevlanin kjo ska rëndësi. Në një foto me bikini, rroba banjo ngjyrë ushtarake zbukuar me një rrip lulesh rreth shpatullës, ngjyrë rozë, duket se po shijon ditë të nxehta në një vend ekzotik.

 

Blogerja Mevlani shquhet për jetën e saj luksoze, ndërkohë që di të jetë e bukur, tërheqëse dhe intriguese në fotot në rrjetet sociale. Me foton e radhës Armina na tregon se po relaksohet në një vend të bukur, dhe nuk harron të bëjë blogeren, teksa reklamon një nga firmat e bikinit të preferuara nga vetë ajo.

Previous ArticleNext Article