Jona Spahiu më e ëmbël se kurrë me barkun e rrumbullakosur

Moderatoja Jona Spahiu pak javë më parë kurorëzoi lidhjen e saj të dashurisë me Frenkli Ymerin ,me një martesë, në një ceremon madhështore.

Pas ceremonisë Jona vijoi muajin e mjaltit në Ibiza të Spanjës. Jona në fakt nuk u tregua fare diskrete na prezantoi me pamjen dhe hotelin luksoz ku po kalonte momente të mrekullueshme, por sot n aka ëmbëlsuar pa masë.

Moderatorja bukuroshe na tregon barkun e rrumbullakosur dhe në fakt duke më e bukur se kurrë. Postimet e Jonës vijojnë me babin e bebit, madje edhe me ushqyerjen e shëndetshme gjatë pushimeve. Duket qartë Frenkli po kujdeset mjaft mire per mami Jonën dhe bebin. 

 

Previous ArticleNext Article