Anila Gjebrea vjehërr perfekte, ja çfarë i thotë të fejuarës së Jonit! 0

Një ditë e rëndësishme sot për djalin e prezantuesit të famshëm Ardit Gjebreas. Mesa duket sot Jon Gjebrea dhe e dashura e tij Merlin Haxhiymeri festojnë sot plot dy vite nga fillimi i marrëdhënies së tyre.

Këtë ditë të rëndësishme Joni ka vendosur t’ia tregoj publikisht Merlinit dashurinë e tij dhe ka postuar një foto të të dyve në Instagram të shoqëruar me shkrimin “ Dy vite plot dashuri…”. Ndërkohë Merlin ka zgjedhur t’i përgjigjet dedikimit të tij me një koment: “ Dashuri”.

Të shumtë ka qenë miqtë, kolegët dhe të afërmit që e kanë uruar Jonin në këtë ditë por nuk mundëm të mos veçonim urimin e nënës së tij, Anilës.

“Dashuritë, bekuar qofshi gjithmonë” – komenton e ëma e tij që mesa duket jo vetëm që është e lumtur për dashurinë e të birit, por është shumë e kënaqur edhe me zgjedhjen e tij për partnere.

Çifti është fejuar në dhjetor të 2017 në një ceremoni familjare.

Previous ArticleNext Article