Kardashian puthje pasionante me të dashurin 25-vjeçar

E kush tha se diferenca në moshë vështirëson marrëdhënien në çift. Pasioni di të qëndrojmë bukur, pavarësisht viteve. Çifti hollivudian Kourtney Kardashian dhe Younses Bendjima e tregojnë më së mirë këtë, në daljen e tyre të fundit, teksa po shijojnë pushimet së bashku.

Kourtney Kardashian dhe Younses Bendjima shfaqen mes puthjesh e përqafimesh në Itali, ku zbulohet se po shijojnë ditët e nxehta në një hotel në Portofino.

Ata po kalojnë prej dy javësh pushimet e tyre romantike dhe paparacët i kanë forografuar të dielën, më të dashuruar se kurrë. 39-vjeçarja dhe i dashuri i saj model 25-vjeçar në çdo foto shqafen mes puthjesh e përqafimesh plot pasion.

Previous ArticleNext Article