Një pjesë nga shtëpia luksoze e Nora Istrefit

Nora Istrefi është një nga ato këngëtare që tregohet e rezervuar në lidhje me jetën e saj private, por ndonjëherë arrijnë t’i “vjedhim” ndonjë copëz të vogël nga jeta e saj. Këtë herë vëmendja jonë është në shtëpinë e saj, e cila me aq sa pamë është super luksoze.

Në videon  që ajo ka zgjedhur të ndaj me fansat duken këmbët e Norës, e cila po lundron mbi një komardare në pishinën e shtëpisë. Nora ka marr ngjyrë perfekte dhe me siguri është në formën e saj më të mirë, por sot s’është ajo kryefjala.

Një shtëpi kaq e bukur nga jashtë me siguri që në brëndësi fsheh akoma dhe më shumë luks!

Të mendosh që ajo jeton në një vend të tillë nuk të çudit dhe aq marr parasysh që ajo ka shumë vite karrierë dhe është një nga këngëtaret më të paguara!

Bëj qejf Nora, e meriton dhe na trego akoma më tepër! Po presim!

Previous ArticleNext Article