Demi Rose super “hot” mbuluar me lule! 0 297

Modelja Demi Rose për vetë avantazhin që i jep paraqitja fizike ka guxuar gjithmonë në stilin e veshjes të saj. Ka shfaqur me krenari format e saj trupore që në fakt janë për t’u pasur zili. Në këto foto modelja ka treguar dhe njëherë anën e saj më të mirë ndërsa propozoi për koleksionin e saj të sawitfirst.com. 23-vjeçarja e veshur transparente dhe pa të brendshme nuk la vend për imagjinatën. Demi vuri në pah format e saj bombastike ndërsa u sigurua që të fshehë diçka nëpërmjet luleve.Previous ArticleNext Article