Tërmeti shkund ‘live’ studion e emisionit në Top Channel. Ja si reagon moderatori Florian Agalliu! 0

Një tërmet i fuqishëm prej 5.2 ballësh ka tronditur vetëm para pak minutash Shqipërinë, por që në Tiranë është ndjerë më shumë se në qytetet e tjera. Në studion e emisionit “Në shtëpinë tonë” në Top Channel, programi ka qenë live, duke bërë që moderatori Florian Agalliu dhe kuzhinierja të shfaqin para publikut përjetimet e frikshme që kanë patur nga lëkundjet tejet të forta. Teksa orenditë në kuzhinën e impovizuar kanë filluar të bien, Flori ka marrë zonjen dhe janë larguar nga studio.

Ndërkohë nga rënia e tërmetit për rreth 30 minuta linjat e telefonave janë bllokuar duke e bërë kështu të vështirë komunikimin  e njerëzve me të afërmit e tyre.

Previous ArticleNext Article