Justin Bieber dhe Hailey Baldwin më afër se kurrë. 0

Çifti i famshëm Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë parë më afër se kurrë ndërsa shijonin pushimet në plazh. Çifti I famshëm janë kapur duke shijuar rrezet e diellit në Hamptons.

Baldwin dhe Justin ishin vetëm nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Mesa duke të dashuruarit kanë dashur të marrin pak kohë për njëri-tjetrin.

Modelja e veshur me bikini të zeza vuri në pah trupin e saj të përsosur.

Previous ArticleNext Article