Naomi Campbell mahnistëse në festën e “Vogue”

Modelja Naomi Campbell ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në festën e Vogue, jo vetëm me format perfekte por edhe me fustanin që kishte zgjedhur për këtë event.

Noemi kishte guxuar të sfidonte edhe vajzat e reja me fustanin e bardhë, transparent në pjesën e gjoksit, që i rrinte aq bukur.

Një prej paraqitjeve që tërhoqi më shumë vëmendjen në festën e Vogue, ishte pikërisht kjo. Fustani i saj transparent i nxirrte më së miri në pah linjat e mira trupore, duke theksuar edhe një herë faktin se  për modelen 48-vjeçare koha ka ndaluar. Veshja që Noemi e reklamoi zhurmshëm, ishte stilim i Iris Van Herpen dhe bëri që të gjithë të kthejnë kokën për të.

Previous ArticleNext Article