Lodrat e seksit për çdo shenjë horoskopi! 0

Dashi- Rrotullohet, dridhet dhe ka një lepurush të bukur në anë. Vibratori me lepurin rrotullues është çdo gjë që i nevojitet dashit për t’u argëtuar me orë të tëra

Demi- Për të kaluar në orgazmën që kërkoni ajo që ju duhet është Topat Wen Balls ‘miqtë’ më të mirë të demave. Duket se ju dema mund ta bashkoni kënaqësinë me punën.

Binjakët- Për shenjën e binjakëve ajo çka duhet është një vibrues i dyfishtë. Për të sjellë fantazinë te kjo shenjë i cili mund të përdoret si të dëshironi ju.

Gaforrja– Vihuni në aksion për stimulim me anë të këtij aksesori erotik i cili shërben për shtërngimin e thithkave.

Luani– Mbreti i xhunglës?! Për të ruajtur titullin tuaj luani me këtë kollare me zinxhir duke u futur në rol sa për një ndryshim.

Virgjëresha- Ndërroni veshjet prej mëndafshi vajzërore me nje vibrator flutur – dhe mund ta vishni poshtë rrobave nëse dëshironi.

Peshorja – Përdorni rruazat anale dhe gëzoni një thirrje intrapersonale të një njeriu të gjallë.

Akrepi- Juve do t’ju binden Akrep përndryshe do të ndjejnë shkopin prej lëkure të kalërimit. Kjo ju sjell kënaqësi dhe jo nuk jeni sadist. Vetëm keni kontrollin në dorën tuaj.

Shigjetari- Si beqaresha e pakonfirmuar e zodiakut do të merrni kohën që ju duhet për të vendosur një unazë në gisht. Një vibrator unazë mund t’ju sjellë një pulsim të fshehtë dhe diskret.

Bricjapi- A ndodhet dikush aq i fortë sa t’ju bëjë ju të dorzoheni? Kjo është ajo që ju e quani dashuri bricjap. Dhe nëse rastësisht ata kanë pranga në xhep kjo do t’ju lumturojë edhe më shumë.

Ujori- Një shenjë që nuk pranon të burgoset e urren të lidhet vetëm nëse lidhjet ‘Shibari’ përdoren për një lidhje në stilin Japonez.

Peshqit- Në det notoni ju peshq sirena. Oh dhe a e keni marrë me vete shufrën tuaj trupore të pa përshkrueshme nga uji? Krijoni një tsunami kënaqësie në vaskën tuaj.

 

Burimi/ ELLE

Previous ArticleNext Article