Justin shpall fejesën, Selena në një lidhje të re! 0

Këngëtari Justin Bieber gjatë ditëve të fundit nuk ka reshtuar së publikuari lajme rozzë në lidhje me fejesën e tij me Hailey Baldwin. Sot nuk kanë munguar as deklaratat e zjarrta ndaj të fejuarës së tij “Je dashuria e jetës time”. Por lajmi nuk është tronditës për ish të dashurën e tij Selena Gomez, me të cilën Justin ka pasur ndarje dhe ribashkime në periudha të ndryshme , derisa sa i dhanë fund gjithçkaje këtë vit.

Këngëtarja është parë nën shoqërinë e një mashkulli misterioz. Të dy hypën në një jaht për të vizituar Coney Island në New York. Me të njëjtin mashkull misterioz Selena është fotografuar edhe në muajin maj.

Mesa duket fotot e Selenës në krah të një mashkulli sot, nuk duket të jenë rastësore.

 Bravo Selena.

Previous ArticleNext Article