Më mirë e ëma se e bija, ja si duket mamaja e Rita Orës! 0

Fama e detyron Ritën që të pranojë vëmendjen e paparacëve, por mesa duket me këtë fat duhet të mësohen edhe pjesëtrët e tjerë të familjes. Pre e aparatit fotografik këtë herë ka rënë mamaja e këngëtares, Vera Ora. Mesa duket edhe nga fotot që do t’ju sjellim, Vera është në super formë edhe pse 52 vjeç. Mamaja e këngëtares ka forma shumë të bukura dhe kur sheh të ëmën e kupton se nga e ka marr sharmin dhe bukurinë Rita.

 

Previous ArticleNext Article