Alban Ramosaj flet për vuajtjen nga ankthi! 0 269

Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Ramosaj është ndër personat publik që vuan nga ankthi dhe këtë e ka konfirmuar në rrjete sociale. Me anë të një postimi në Instagram ku i ka ftuar ndjekësit ti bëjnë pyetje, nuk munguan komplimentet dhe interesimi për jetën personale.

Pyetjes “A ke ankth”, Albani iu përgjigj: “Po kam herë pas here. Është e rëndësishme për ta kuptuar se nuk është asgjë më tepër se një reaksion që ndodh në trurin tuaj dhe asgjë s’do t’ju ndodhë”.

Ndërkohë Albani ka vetëm pak kohë që ka publikuar këngën “Ike”, të cilën e xhiroi në Itali dhe tani po punon me projekte të reja.

Previous ArticleNext Article