Modelja shqiptare poston për herë të parë foton e të birit!

Nuk ka veçse një muaj që e ka sjellë në jetë të birin, Jetnis, dhe Amina Shena ka zgjedhur të publikojë foton e tij. Por modelja është treguar sërish mjaft e kujdesshme, duke postuar një imazh që e shfaq beben, ama jo fytyrën: në momentin e shkrepjes, ai ka ngritur duart!

Kjo është një mënyrë mjaft interesante që e përdorin edhe mjaft VIP-a të huaj për të treguar pjesërisht fëmijët e tyre, pa kaluar në detaje të dëmshme për ta. Amina e rrezaton lumturinë në këtë foto, ndërsa si për një nënë e cila nuk ka vecse një muaj që ka lindur, na duket mjaft mirë! Nuk e dimë se kur ka ndërmend bjondja bukuroshe t`i rikthehet punës, por për momentin, duket mjaft e relaksuar me rolin e saj të ri!

aminashena, femija

 

Previous ArticleNext Article